Activiteit

Vier de Dag van de Boswachter met ons!

Op 31 juli vieren we de Internationale Dag van de Boswachter. Een mooie kans om kennis te maken met de mensen die zich iedere dag inzetten voor de natuur in Nationaal Park Zuid-Kennemerland!

Kom tussen 10.00 en 12.00 uur naar het pad tussen Bezoekerscentrum De Kennemerduinen en ’t Wed, vlak bij het houten beeld van Stijn Konijn, voor een gezellige Meet & Greet met de boswachters van PWN.

Stel al je vragen over het werk van de boswachter, dieren, planten en natuurbeheer. Ben je benieuwd naar de wisenten, Schotse hooglanders of andere bijzondere bewoners van het duingebied? Onze boswachters vertellen je er graag alles over. Voor jonge natuurliefhebbers zijn er ook leuke mini-activiteiten. Ga samen dieren spotten en doe mee aan kleine spelletjes. Zo leer je spelenderwijs meer over de natuur om je heen! Ook medewerkers van het bezoekerscentrum zijn aanwezig om je te informeren over excursies, natuurspellen en andere activiteiten in de Kennemerduinen.

Kom langs, ontmoet de boswachters, doe mee met de activiteiten en beleef een gezellige middag in de natuur!