Tierelierpodcast: Hoog water in de duinen

6 februari 2025

In deze nieuwe aflevering van de Tierelierpodcast is IVN’er Ronald Cassee te gast in Nationaal Park Zuid-Kennemerland. Hij heeft daar afgesproken met boswachter Annemieke van Zuijlen (PWN) en grondwaterhydroloog Caspar van Genugten.

Het gesprek vindt plaats op een plek waar het grondwater zo hoog staat, dat de oude bekende fietsroute is geblokkeerd. Een duidelijk voorbeeld van de hoge grondwaterstand, het thema van vandaag.

Luister hier de aflevering

Bericht delen

Laatste nieuws

De provincie Noord-Holland en de gemeenten Bloemendaal, Haarlem, Heemstede en Zandvoort voeren aankomende zomer een proef uit met een P+R en Strandbus vanaf Haarlemmermeer naar de kust. Hiervoor wordt de Zeeweg (N200) tijdelijk aangepast. In juni en september is de Zeeweg daarom een aantal dagen afgesloten voor werkzaamheden.

Lees meer
Lees meer over Zeeweg aantal dagen in juni en september afgesloten

Het belooft de komende dagen mooi weer te worden. Ideaal om eropuit te gaan in de natuur én mee te doen aan de Nationale Parken Soorten Challenge. In Nationaal Park Zuid‑Kennemerland kun je op veel plekken soorten spotten. We hebben 3 wandelroutes voor je geselecteerd.

Lees meer
Lees meer over Weekendtip: soorten spotten in het Nationaal Park