Persbericht: Wandel mee met Stichting Gezond Natuur Wandelen
Stichting Gezond Natuur Wandelen organiseert tijdens de Week tegen Eenzaamheid twee gratis natuurwandelingen in Bloemendaal. Wandelt u gezellig mee?
11 augustus 2026
De provincie Noord-Holland en de gemeenten Bloemendaal, Haarlem, Heemstede en Zandvoort voeren deze zomer een proef uit met een P+R en Strandbus vanaf Haarlemmermeer naar de kust. Hiervoor is eerder in juni de Zeeweg (N200) tijdelijk aangepast.
Na de aanpassing in juni wordt de Zeeweg in september opnieuw enkele dagen per rijrichting afgesloten, om zo de Zeeweg weer terug te brengen naar de oude situatie. De afsluitingen zijn nodig om veilig te kunnen werken.
De afsluitingen vinden plaats op:
Op deze dagen geldt van 6.00 uur tot uiterlijk 21.00 uur een omleiding via de Zandvoortselaan (N201). Bedrijven langs de Zeeweg blijven bereikbaar via de Zandvoortselaan. Fietsers en voetgangers kunnen de fiets- en voetpaden langs de Zeeweg blijven gebruiken.
Lees het volledige bericht op de website van Provincie Noord-Holland.
Stichting Gezond Natuur Wandelen organiseert tijdens de Week tegen Eenzaamheid twee gratis natuurwandelingen in Bloemendaal. Wandelt u gezellig mee?
Op vrijdag 28 augustus 2026 bracht gedeputeerde Anouk Gielen van de Provincie Noord-Holland, met onder meer natuur en landschap in haar portefeuille, een bezoek aan Nationaal Park Zuid-Kennemerland.
Storm Poly richtte in 2023 veel schade aan op Elswout. Langs de Melklaan, achter de Orangerie, waaiden bomen om en ging het oorspronkelijke laanbeeld verloren. Staatsbosbeheer herstelt de historische Melklaan nu stap voor stap.