7
feb
High Tea na de boswandeling 7 februari

Wandel 1,5 uur mee met de boswachter over landgoed Duin en Kruidberg en sluit af met een High Tea in het landhuis.
Het rijke verleden van Duin en Kruidberg
De wandeling gaat over het landgoed Duin en Kruidberg in Nationaal Park Zuid-Kennemerland. Vroeger woonden hier rijke kooplieden uit Amsterdam in hun chique buitenverblijven. Tegenwoordig kan iedereen genieten van het landgoed in de duinen. Geniet van het afwisselende landschap tijdens deze wandeling. Luister onderweg naar de verhalen van de boswachter over natuur, historie en cultuur.
High tea
Na afloop van de wandeling staat er een heerlijke high tea klaar in Brasserie DenK op het statige Landgoed Duin & Kruidberg. Nog even bijkomen en gezellig napraten onder het genot van allerlei lekkernijen op deze unieke locatie.
Handig om te weten
Van tevoren aanmelden is noodzakelijk.
Geschikt voor iedereen vanaf 12 jaar.
Controleer jezelf op teken na een bezoek in de natuur.
Reserveren
Reserveren voor deze activiteit kan alleen bij Landgoed Duin & Kruidberg. Neem contact op met Reservations Coördinator Liza Buijs via telefoonnummer 023 -512 18 00 of stuur een E-mail naar: liza.buijs@duin-kruidberg.nl
13.30 - 16.00 uur
Volwassenen: | Volwassenen € 29,50, Lid Natuurmonumenten € 25,50 |